FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Arne MortensenDEICI2, DEICI2-Netdrift40 46 01 35armor@dtu.dk
Elise Erna NavntoftDTU Fødevareinstituttet35 88 75 76eena@dtu.dk
Jane Svinth PetersenAfdeling for Innovation og Sektorudvikling40 42 66 62jasp@dtu.dk
Camilla Wellendroph SørensenDTU Computecasor@adm.dtu.dk
Birgitte Vedel ThageDEICI2, DEICI2-DeIC Sekretariat, DEICI2-Kompetencecenterbirvt@deic.dk
DTU VagtCampus Service45 25 60 00dtu.vagt@securitas.dk
Cecilie Maagaard WintherDEICI2cmawi@dtu.dk
Exchange Admission at DTUAfdelingen for Uddannelse og Studerendeexcha@adm.dtu.dk
Energi-test Energi-testDTU Energienergi-test@dtu.dk
Morten Eeg Ejrnæs NielsenDEICI2-CERTmoeen@dtu.dk
Steen PedersenCROMEsped@dtu.dk
Michael RasmussenDTU Vindenergi46 77 50 58mira@dtu.dk
Johnson Akpotor ScottDEICI2-CERTscott@dtu.dk
Peter SimsC-KICpeter.sims@climate-kic.org
Kenneth Rene WormDTU Fødevareinstituttet35 88 75 76krwo@dtu.dk
Thea Andersen DolmerAfdelingen for Forskning og Relationer45 25 01 42tando@adm.dtu.dk
IS boligmedhjælperAfdelingen for Uddannelse og Studerendeacco@adm.dtu.dk
Casper ChristophersenAfdelingen for Uddannelse og Studerendecashri@adm.dtu.dk
Christina Escherich MølkjerDTU Energi46 77 46 59chesc@adm.dtu.dk
Elena GuarneriAfdelingen for Forskning og Relationerelgua@adm.dtu.dk
Jakob Steen JensenAfdelingen for Uddannelse og Studerende
Jeanette JensenDTU Computejejens@adm.dtu.dk
Tugce KaraderiDTU Sundhedsteknologitugkar@dtu.dk
Tugce KaraderiDTU Bioinformatiktugkar@bioinformatics.dtu.dk
François KoomanDEICI2fakoo@dtu.dk
Susanne SchultzAfdelingen for Uddannelse og Studerendesusc@dtu.dk
Oracle ChatbotAfdelingen for Økonomi og Regnskabmarvin@dtu.dk
Sanne HolmDEICI2-DeIC Sekretariat35 88 82 07sahol@dtu.dk
Simon Nexø JensenDEICI2-CERTsine@dtu.dk
Emmi KallioC-KICemmi.kallio@climate-kic.org
Kevin McGovernAfdelingen for Uddannelse og Studerendekm.ikl@cbs.dk
Toke Bundgaard PetersenAfdelingen for Uddannelse og Studerendeintcouns@adm.dtu.dk
Sarah Grundt SimonsenDTU Fødevareinstituttet93 51 89 19sgsi@food.dtu.dk
Bent ValeriusDEICI2beval@dtu.dk
Lisbeth ValstedDTU Fødevareinstituttetlival@dtu.dk
International Study Guidance Office (ISGO)Afdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 10 23international@adm.dtu.dk
Allan AhrensbergAfdelingen for IT Serviceahren@ahrensbergexcellence.com
Marianne Rom AndersenAfdelingen for Forskning og Relationer45 25 10 12marom@adm.dtu.dk
CFB SmartPeak CFB SmartPeakDTU Biosustainsmartpeak@biosustain.dtu.dk
Jette Benthin EfsenAfdelingen for IT Servicejbef@dtu.dk
Jakob HalligDTU Veterinærinstituttetjakhal@vet.dtu.dk
Erik MouritzenDEICI2, DEICI2-Serverdrift35 88 89 37ermou@dtu.dk
Ida Lautrup NysomC-KICida.nysom@climate-kic.org
Samantha Le-RoyalC-KICsamantha.le-royal@climate-kic.org
test mctestesen27Afdelingen for IT Servicetestsdf@dtu.dk
Bo NielsenAIT Risø Campus23 37 02 71boanie@dtu.dk
Janni OxfeldtDTU Veterinærinstituttet35 88 78 91JO@vet.dtu.dk
John Dalsgaard SørensenDTU Vindenergijdas@dtu.dk
Nicolai AndersenDTU Computenicoa@dtu.dk
Mie Cecilie Olga Bagge-KjærAfdelingen for Uddannelse og Studerendemieba@adm.dtu.dk
Camilla Bæhr EveraertsDTU Fødevareinstituttetceve@dtu.dk
Julie Anja Engelhard ChristensenDTU Sundhedsteknologijaec@dtu.dk
Mette ChristiansenAfdelingen for Forskning og Relationer52 44 19 55mech@dtu.dk
Tangui CoulouarnDEICI2-Services25 23 42 17tacou@dtu.dk
Maja DanielsenDTU Fødevareinstituttet35 88 75 76mdan@dtu.dk
Morten Leth Hjuler LaboratorieteknikerDTU Byglehj@byg.dtu.dk
Patricia Wagner Projekt administratorDTU Kemiteknik45 25 28 74pw@kt.dtu.dk
Stefan Pahuus Jørgensen1. MaskinmesterDTU Aquaspajo@aqua.dtu.dk
Jakob Krogh Vangsgaard1. MaskinmesterDTU Aquajkva@aqua.dtu.dk
Benjamin LarsenAC BachelorDTU Computebenlar@dtu.dk
Emilie BalleAC BachelorDTU Management45 25 47 96emiba@dtu.dk
Peter Alexander EdingerAC FuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 74 39petae@dtu.dk
Christina Boje JohannsenAC FuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 01 37cjoh@dtu.dk
Rikke Stengaard LarsenAC FuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 12 58risla@dtu.dk
Marian PetersenAC FuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 10 74marpet@dtu.dk
Camilla HostrupAC FuldmægtigDTU Vindenergi46 77 50 33cahl@dtu.dk
Camilla KleisAC FuldmægtigDTU Byg45 25 18 23cakle@byg.dtu.dk
Maria Tammelin GleerupAC TAPDTU Space45 25 96 74matag@space.dtu.dk
Jakob SkovAC TAPDTU Aqua35 88 62 65jsko@aqua.dtu.dk
Jacob Friis-GrigonczaAC TAPDTU Byg45 25 51 10jafrig@byg.dtu.dk
Carlos Manuel Moraleda MeleroAC TAP Specialist programmørDTU Management45 25 16 41Melero@dtu.dk
Teit GrothAC TapDTU Byg299867982teit@byg.dtu.dk
Adolfientje Kasenda OlesenAC TapDTU Space45 25 97 71afk@space.dtu.dk
Kamilla FuglebergAC sekretærDTU Vindenergi46 77 55 58kaal@dtu.dk
Sofie Riber RasmussenAC-FuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 10 40sofas@adm.dtu.dk
Brit Bille AlbrektsenAC-FuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 10 66bbal@adm.dtu.dk
Martin JensenAC-FuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende35 88 55 06marjn@adm.dtu.dk
Mariusz KubusAC-TAPDTU Kemi93 51 89 74makub@kemi.dtu.dk
Peter Geertz-HansenAC-TAPDTU Aqua35 88 31 24pgh@aqua.dtu.dk
Michael Ingemann PedersenAC-TAPDTU Aqua35 88 31 28mip@aqua.dtu.dk
Stig PedersenAC-TAPDTU Aqua35 88 31 41sp@aqua.dtu.dk
Dorte WernerAC-TAPDTU Space45 25 35 87dowe@space.dtu.dk
Sina BaierAC-TAPDTU Fysiksbaier@fysik.dtu.dk
Anita HansenAC-TAPDTU Aqua51 80 14 76anih@aqua.dtu.dk
Bastian HuwerAC-TAPDTU Aqua35 88 34 67bhu@aqua.dtu.dk
Rikke Petri FrandsenAC-TAPDTU Aqua35 88 32 41rif@aqua.dtu.dk
Maria Blanner BangAC-TAP / KemikerDTU Kemi45 25 20 28mabl@kemi.dtu.dk
Kasper Enemark-RasmussenAC-TapDTU Kemi27 20 40 23keras@kemi.dtu.dk
Agnieszka Maria Rzepkiewicz-HansenAC-TapDTU Byg45 25 19 49agmar@byg.dtu.dk
Denny NielsenAC-fuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 11 86denni@adm.dtu.dk
Nils Georg Bech NilsonAC-fuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 12 60nigbn@adm.dtu.dk
Mitzie Toft SøeAC-fuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 01 57msoe@dtu.dk
Birgit SlejAC-fuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 11 54bsp@adm.dtu.dk
Johanne DahlAC-fuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 71 24jodah@dtu.dk
Tina Rigborg FriisdahlAC-fuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende35 88 52 09trf@adm.dtu.dk
Kathrine Hougaard MadsenAC-fuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende35 88 55 04kathom@adm.dtu.dk
Johan AagaardAC-fuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 01 33johaa@dtu.dk
Mathilde Niess RabenbergAC-fuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 78 33mnira@dtu.dk
Magnus Brabrand DitlevAC-fuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 11 84mabdi@adm.dtu.dk
Katrine Søbæk JagdAC-fuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 69 93kajad@dtu.dk