FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Jane Skaftved MathiesenØkonomisk konsulentAfdelingen for Økonomi og Regnskab35 88 63 32jasma@dtu.dk
Jakob MortensenØkonomikonsulentAfdelingen for Økonomi og Regnskab45 25 11 12jamort@dtu.dk
Thomas GerstrupØkonomikonsulentAfdelingen for Økonomi og Regnskab45 25 71 17thoge@adm.dtu.dk
Nihal Sunaeva RamadanovaØkonomielev (barsel)Afdelingen for Økonomi og Regnskab45 28 61 69nihra@dtu.dk
Daniella Schmidt KikkenborgØkonomielevAfdelingen for Økonomi og Regnskab45 25 71 19dansk@dtu.dk
Simona BajorunieneØkonomielevAfdelingen for Økonomi og Regnskab45 27 46 58simba@dtu.dk
Tina Holst BeckØkonomichefAØR Økonomisektion E35 88 61 45tihb@adm.dtu.dk
Torsten FoersomØkonomichefAØR Økonomisektion F35 88 61 38tofo@adm.dtu.dk
Minna Dahl NielsenØkonomichefDTU Energimini@risoe.dtu.dk
Lars Hyttel JensenØkonomichefAØR Økonomisektion D45 25 71 53lhj@adm.dtu.dk
Minna Dahl NielsenØkonomichefAØR Økonomisektion A46 77 46 44mini@risoe.dtu.dk
Jens NylanderØkonomichefAØR Økonomisektion G27 80 02 96jenyl@adm.dtu.dk
Henrik LyneborgxRM administratorAIT-KIT-Sharepoint-og-xRM20 64 67 47henly@dtu.dk
Søren Stig Frederiksenweb-database supportAIT Risø Campus46 77 40 17sqfr@dtu.dk
Carsten SøgaardundervisningsassistentDTU Adgangskursus26 71 08 16carsten.soegaard.dk@gmail.com
Henning SørensenunderviserDTU Transporthas@vd.dk
Jacob ChristensenteknikerDTU Vindenergi93 51 35 44jacc@dtu.dk
Stine Thorsø NielsenstudentermedhjælpDTU Veterinærinstituttetstinie@vet.dtu.dk
Christina Madvig Christensenspecialkonsulent, cand. scient.Afdelingen for Forskning og Relationer45 25 78 31cchr@adm.dtu.dk
Niels Gylling MortensenseniorforskerDTU Vindenergi46 77 50 27nimo@dtu.dk
Anna Maria SemprevivaseniorforskerDTU Vindenergi46 77 50 25anse@dtu.dk
Lasse Harboe Wolffprojekt udvikler fysikDTU Adgangskursuslagitair@gmail.com
Christine Molinprojekt koordinatorDTU Management45 25 46 60cmol@dtu.dk
Susanne Kammlerproject managerDTU Biosustain93 51 16 55suskam@biosustain.dtu.dk
Xiaolin HouprofessorDTU Nutech46 77 53 57xiho@dtu.dk
Ole Mejlhede JensenprofessorDTU Byg45 25 18 63omj@byg.dtu.dk
Asmus Ougaard DohnpostdocDTU Fysikasod@dtu.dk
John Aasted SørensenlektorDTU Diplom35 88 52 35jaas@dtu.dk
Lidija VestergaardlaborantDTU Veterinærinstituttet35 88 62 50lves@vet.dtu.dk
Astrid Dibbern BachkontormedhjælperDTU Sundhedsteknologi45 25 58 49asdi@dtu.dk
Peter EngskovkonsulentDEICI2-Serverdrift29 21 65 57peten@dtu.dk
Maria jespersenkonsulentAfdelingen for Økonomi og Regnskabmjes@adm.dtu.dk
Ulrik Bak Nielsenkonstitueret kontorchefAfdelingen for Uddannelse og Studerendeulban@dtu.dk
Søren RavnsborgjournalistAfdelingen for Forskning og Relationer20 49 33 06sravn@dtu.dk
Per Thor JonasseningeniørassistentDTU Sundhedsteknologi51 71 77 74pjon@dtu.dk
Christian H. MadsenforskningsteknikerDTU Vindenergi46 77 57 79chhm@dtu.dk
Vagn JensenforskningsteknikerDTU Vindenergi46 77 58 54vanj@dtu.dk
Maria IngemaneMBA Program Coordinator & CoachDTU Learn for Life45 25 61 16main@dtu.dk
Mikael Hyttel ThomsendirektørBoligfond45 25 12 72miht@dtu.dk
Web Admindfgdgdtu
Claus TonsbergWebredaktørAfdelingen for Forskning og Relationer45 25 10 37claust@dtu.dk
Martin Steen NielsenWeb DeveloperDTU Vindenergi93 51 08 85msnie@dtu.dk
Martin PedersenWarehouse Operative/PurchaserDTU Biosustain22 81 73 64martip@biosustain.dtu.dk
Magnus Lynge Bang NielsenVærktøjsmagerlærlingDTU Mekanikmlbn@mek.dtu.dk
Henrik PetersenVærktøjsmagerDTU Mekanik45 25 48 31henpet@mek.dtu.dk
Søren Robert NimbVærkstedslederDTU Fysik46 77 45 05snim@fysik.dtu.dk
Søren Vestergaard MadsenVærkstedslederDTU Kemiteknik45 25 29 01svm@kt.dtu.dk
Claus Asperud ReesbøllVærkstedslederDTU Fødevareinstituttet45 25 25 55care@food.dtu.dk
Jan Frank PedersenVærkstedslederDTU Mekanik45 25 48 63jfpe@mek.dtu.dk
Peter MeinckeVærkstedslederDTU Bioengineering40 75 51 64petm@dtu.dk
Torben Bender ChristensenVærkfører, FinmekanikerDTU Mekanik45 25 62 18tbc@mek.dtu.dk
Stanko ŠkecVisiting Assistant ProfessorDTU Managementstancos@dtu.dk
Alicja KontakiewiczVirksomhedspraktikant - ServicecenterCampus Servicealikon@dtu.dk
Adina SchwartzbachVirksomhedspraktikantDTU Aquaadis@aqua.dtu.dk
Dorthe Birch MadsenVikarierende kontorchef HR JuraKoncern HR45 25 11 64dbma@dtu.dk
Bertil KatborgVikar, receptionCampus Serviceberkat@dtu.dk
Adam HalawdeenVikarCampus Serviceadahal@dtu.dk
Aske Haslund FabechVideokonsulent for LearningLabAfdelingen for Uddannelse og Studerende28 44 96 43asfa@llab.dtu.dk
Lukasz Dariusz DynowskiVidenskabelig programmørDTU Fødevareinstituttet45 25 26 19ludd@food.dtu.dk
Anna Julie RasmussenVidenskabelig koordinatorDTU Nanotech45 25 64 03ajra@nanotech.dtu.dk
Mourad BoucennaVidenskabelig assistentDTU Managementmoubo@dtu.dk
Ramon Buchaca TarragonaVidenskabelig assistentDTU Elektrorbuta@elektro.dtu.dk
Xiaoqing ChenVidenskabelig assistentCenter for Olie og Gas - DTUxiach@dtu.dk
Jeppe Brage ChristensenVidenskabelig assistentDTU Nutech46 77 49 64jepb@dtu.dk
Thomas William DaleVidenskabelig assistentDTU Management45 33 52 86towida@dtu.dk
Søren Elmin DiederichsenVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologiseldi@dtu.dk
Hildibjørg DidriksenVidenskabelig assistentDTU Veterinærinstituttethildid@vet.dtu.dk
Daniel Bøgh DrasbækVidenskabelig assistentDTU Energidadr@dtu.dk
Saeed EiniVidenskabelig assistentDTU Kemitekniksaeein@kt.dtu.dk
Yousef Alizad FarzinVidenskabelig assistentDTU Energi91 37 00 83yoafar@dtu.dk
Reinier Jan Pieter GieleVidenskabelig assistentDTU Mekanikrjpgi@mek.dtu.dk
Nicole Bakkegård GoeckeVidenskabelig assistentDTU Veterinærinstituttet21 65 45 67nicbg@vet.dtu.dk
Julio Cesar Gutierrez FrancoVidenskabelig assistentDTU Nanotechjulfra@nanotech.dtu.dk
Zeenat HameedVidenskabelig assistentDTU Elektrozeeha@elektro.dtu.dk
Peter Christoffer HolmVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologipholm@dtu.dk
Kenneth Mahagarn JensenVidenskabelig assistentDTU Mekanikkemje@mek.dtu.dk
Alexander Rosenberg JohansenVidenskabelig assistentDTU Compute53 60 13 52aler@dtu.dk
Louise Bakke JørgensenVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringloubj@dtu.dk
Teeratorn KadeethumVidenskabelig assistentCenter for Olie og Gas - DTUteekad@dtu.dk
Kristoffer Gram KalhaugeVidenskabelig assistentDTU Fysik45 25 57 31kgka@dtu.dk
Polyneikis KanellasVidenskabelig assistentDTU Vindenergipokane@dtu.dk
Sangita KhatriVidenskabelig assistentDTU Kemi91 49 96 07sakhat@kemi.dtu.dk
Anne-Mette KronerVidenskabelig assistentDTU Aquaamkro@aqua.dtu.dk
Jonas Greve LauritsenVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringjogre@dtu.dk
Renming LiuVidenskabelig assistentDTU Managementliure@dtu.dk
Hao LuoVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikhaol@kt.dtu.dk
Hannah-Marie MartinyVidenskabelig assistentDTU Fødevareinstituttethanmar@food.dtu.dk
Anna-Luise MetzeVidenskabelig assistentDTU Mekanikalmetze@mek.dtu.dk
Fanny Marie Elsa MinjauwVidenskabelig assistentDTU Management45 33 52 40fmemi@dtu.dk
Randi NeerupVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikrand@kt.dtu.dk
Ananda Narasipur Holck NielsenVidenskabelig assistentDTU Elektroanhon@elektro.dtu.dk
Karolis NorinkeviciusVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikkarono@kt.dtu.dk
Stanley Chukwuebuka NwabuonaVidenskabelig assistentDTU Fotonikschnwa@dtu.dk
Pernille Krogh OhmsVidenskabelig assistentDTU Managementpkroh@dtu.dk
Tobias Hegelund OlsenVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologitobhe@dtu.dk
Artur PilimonVidenskabelig assistentDTU Fotonik45 25 66 04artpil@fotonik.dtu.dk
Alison Marie Sandrine PouplinVidenskabelig assistentDTU Computealpu@dtu.dk
Mikkel Sloth RasmussenVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringmikras@dtu.dk
Ona Renom EstraguesVidenskabelig assistentDTU Elektroorees@elektro.dtu.dk
Kristina Søborg PedersenVidenskabelig assistentDTU Nutech46 77 53 44krped@dtu.dk