FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Ioannis SifnaiosVidenskabelig assistentDTU Bygiosif@byg.dtu.dk
Thor Heine SnedkerVidenskabelig assistentDTU Spacethohei@space.dtu.dk
Aslak StubsgaardVidenskabelig assistentCenter for Olie og Gas - DTUastub@dtu.dk
Casper Stryhn SvithVidenskabelig assistentDTU Kemiteknik20 77 20 56cassvi@kt.dtu.dk
Mathies Brinks SørensenVidenskabelig assistentDTU Computemabso@dtu.dk
Konstantinos TsoukalasVidenskabelig assistentDTU Fotonik45 25 66 38ktso@fotonik.dtu.dk
Anniek van de VeldeVidenskabelig assistentDTU Fødevareinstituttetavdvel@food.dtu.dk
Angela VanekVidenskabelig assistentDTU Byg45 25 22 41angva@byg.dtu.dk
Alejandra Villamil AlonsoVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringalvalo@dtu.dk
Ziyu WangVidenskabelig assistentDTU Elektroziywa@elektro.dtu.dk
Meng XiongVidenskabelig assistentDTU Fotonik45 25 63 39menxi@fotonik.dtu.dk
Shuangyue YangVidenskabelig assistentDTU Fysikshuya@dtu.dk
Yunbo YangVidenskabelig assistentDTU Bygyunya@byg.dtu.dk
Airidas ŽukauskasVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologiaiuk@dtu.dk
Mourad BoucennaVidenskabelig assistentDTU Managementmoubo@dtu.dk
Ramon Buchaca TarragonaVidenskabelig assistentDTU Elektrorbuta@elektro.dtu.dk
Susan Ibi PreusVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringsuspre@dtu.dk
Nicklas Christian FunkVidenskabelig assistentDTU Mekanik45 25 62 80ncfunk@mek.dtu.dk
Nicole Bakkegård GoeckeVidenskabelig assistentCenter for Diagnostik DTU21 65 45 67nicbg@dtu.dk
Lucy Ellen GregersenVidenskabelig assistentDTU Management45 33 52 64lugr@dtu.dk
Philipp Andreas GunkelVidenskabelig assistentDTU Management46 77 52 81phgu@dtu.dk
Linnea Ring GätkeVidenskabelig assistentDTU Computelriga@dtu.dk
Ahmad Kasem HaidarVidenskabelig assistentDTU Kemi31 87 12 41ahmhai@dtu.dk
Mikkel HansenVidenskabelig assistentDTU Fødevareinstituttetmikhan@food.dtu.dk
Anders CarlsenVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologiandcar@dtu.dk
Magnus Haraldson HøieVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologimaghoi@dtu.dk
Sarah Jegsmark GibbonsVidenskabelig assistentDTU Fødevareinstituttetsajegi@food.dtu.dk
Humira EhrariVidenskabelig assistentDTU Managementhumehra@dtu.dk
Hanne Aarslev JensenVidenskabelig assistentDTU Fødevareinstituttethaaj@food.dtu.dk
Christina EtlerVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikcetl@kt.dtu.dk
Søren Hjøllund JensenVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologishjje@dtu.dk
Jakob Berg JespersenVidenskabelig assistentDTU Bioinformatik45 25 24 77berg@bioinformatics.dtu.dk
Henrik JärlebladVidenskabelig assistentDTU Fysikhkmja@dtu.dk
Katrine JønssonVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologikatrj@dtu.dk
Lisbeth Damsgaard JørgensenVidenskabelig assistentDTU Aqualdjo@aqua.dtu.dk
Xiaobo LiVidenskabelig assistentDTU Fødevareinstituttetxiaobl@food.dtu.dk
Luis Fernando Lopez TorresVidenskabelig assistentCenter for Olie og Gas - DTU71 80 26 83s190800@student.dtu.dk
Isaac Appelquist LøgeVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikisacl@kt.dtu.dk
Andrea Marin RadoszynskiVidenskabelig assistentDTU Elektroandream@elektro.dtu.dk
Matthias MattanovichVidenskabelig assistentDTU Biosustainmatmat@biosustain.dtu.dk
Ciaran McLavertyVidenskabelig assistentDTU Aqua35 88 34 19cimc@aqua.dtu.dk
Maiya MedetbekovaVidenskabelig assistentCenter for Olie og Gas - DTUmaiyam@dtu.dk
Samira MohammadkhaniVidenskabelig assistentCenter for Olie og Gas - DTUsammoh@dtu.dk
Frederik Duus MøllerVidenskabelig assistentDTU Fødevareinstituttetfreddu@food.dtu.dk
Marie Rosenlund NielsenVidenskabelig assistentDTU Management46 77 55 03maron@dtu.dk
Anca Elena OnciuVidenskabelig assistentDTU Fødevareinstituttetanelon@food.dtu.dk
Kristian Viegaard RaunVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikkrvie@kt.dtu.dk
Jonas RührerVidenskabelig assistentDTU Biosustainjonruh@biosustain.dtu.dk
Carmen SandsVidenskabelig assistentDTU Biosustaincarsa@dtu.dk
Signe Koggersbøl SkadborgVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologiskosk@dtu.dk
Stefan Emil SteffensenVidenskabelig assistentDTU Space45 25 97 42stemi@space.dtu.dk
Filippo TrevisiVidenskabelig assistentDTU Vindenergifitr@dtu.dk
Athanasios Antonios VarsosVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikathan@kt.dtu.dk
Shuangyue YangVidenskabelig assistentDTU Fysikshyang@dtu.dk
Valeria ZambianchiVidenskabelig assistentDTU Management45 33 53 11valza@dtu.dk
Rosa Lundbye AllesøeVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologirosal@dtu.dk
Lisa BayVidenskabelig assistentDTU Management46 77 52 91lisbay@dtu.dk
Till Sebastian ben BrahimVidenskabelig assistentDTU Management00491711238684tilseb@dtu.dk
Lukasz Tomasz BieniasVidenskabelig assistentDTU Compute50 10 88 30lutobi@dtu.dk
Dragos-Ioan BogatuVidenskabelig assistentDTU Bygdrabo@byg.dtu.dk
Aurelia Pereira GabelliniVidenskabelig assistentDTU Aquaauga@aqua.dtu.dk
Fatima Begonia Gutierrez FigueroaVidenskabelig assistentDTU Management45 33 53 01fbgfi@dtu.dk
Maria Cristina Gutierrez JimenezVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringmacrigu@dtu.dk
Elena Carrasquer AlvarezVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringecaal@dtu.dk
Mirko Dal MasoVidenskabelig assistentDTU Management45 33 52 84mirmas@dtu.dk
Simone de LemosVidenskabelig assistentDTU Mekaniksidel@mek.dtu.dk
Panagiota DimaVidenskabelig assistentDTU Fødevareinstituttetpandim@food.dtu.dk
Matas DijokasVidenskabelig assistentDTU Elektromatdij@elektro.dtu.dk
Stanislaw Maciej JamaVidenskabelig assistentDTU Elektro45 25 38 13smaja@elektro.dtu.dk
Léa Jehl Le ManceauVidenskabelig assistentDTU Management45 33 53 01ljlma@dtu.dk
Line JensenVidenskabelig assistentDTU Fødevareinstituttetlijen@food.dtu.dk
Alfred Ferrer FlorensaVidenskabelig assistentDTU Fødevareinstituttetalff@food.dtu.dk
Morten Kofoed JensenVidenskabelig assistentDTU Managementmkje@dtu.dk
Mads Carsten JespersenVidenskabelig assistentDTU Mekanik45 25 41 63macajo@mek.dtu.dk
Anne Line Tidemand JohansenVidenskabelig assistentDTU Biosustainanlitij@biosustain.dtu.dk
Mathias JohansenVidenskabelig assistentDTU Fødevareinstituttetmatjo@food.dtu.dk
Kaspar Heine Jessen JürgensenVidenskabelig assistentDTU Computekahjj@dtu.dk
Sofoklis KarvelasVidenskabelig assistentDTU Miljøsofkar@dtu.dk
Sandra Kristina Krogh AndersenVidenskabelig assistentDTU Managementsakka@dtu.dk
Marcos LalouxVidenskabelig assistentDTU Biosustainmarlal@biosustain.dtu.dk
Mason Scott LesterVidenskabelig assistentDTU Managementmscle@dtu.dk
Jaime Yikon LiewVidenskabelig assistentDTU Vindenergi93 51 11 67jyli@dtu.dk
Johannes LindeVidenskabelig assistentDTU Space29 37 16 20jlinde@space.dtu.dk
Agnete LundgaardVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologiagnlun@dtu.dk
Christian Degnbol MadsenVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringcdegma@dtu.dk
Xavier Martínez BeselerVidenskabelig assistentDTU Elektroxmabe@elektro.dtu.dk
Tiago Alexandre Matias da Veiga MaltaVidenskabelig assistentDTU Aquatimat@aqua.dtu.dk
Wiebke MeesenburgVidenskabelig assistentDTU Mekanikwmeese@mek.dtu.dk
Christina MilboVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringcmilbo@bio.dtu.dk
Simon Friborg MortensenVidenskabelig assistentDTU Mekaniksifmo@mek.dtu.dk
Josephine Perch NielsenVidenskabelig assistentDTU Compute45 25 33 94jpni@dtu.dk
Lasse Værum NikolajsenVidenskabelig assistentDTU Kemitekniklvani@dtu.dk
Tommy Riviere OdgaardVidenskabelig assistentDTU Bygtommod@byg.dtu.dk
Juraj OravecVidenskabelig assistentDTU Biosustainjurora@biosustain.dtu.dk
Kristina Søborg PedersenVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologi46 77 53 44krped@dtu.dk
Paul Pierre-Yves Jean CacheraVidenskabelig assistentDTU Biosustainppjca@dtu.dk
Eléa Marie PratVidenskabelig assistentDTU Elektroemapr@elektro.dtu.dk
Andrea Quemada LopateguiVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologi45 25 52 64aqlo@dtu.dk
Lea RasmussenVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringlearas@dtu.dk
Jonathan RegevVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologijoreg@dtu.dk